Festiwal Pannonica – promocja dla mieszkańców gminy

Za miesiąc rozpoczyna się wielkie święto muzyki i kultury Bałkanów i krajów Nowej Europy czyli znany i lubiany 10.Jubileuszowy Pannonica Festival. W tym roku koncerty będą odwyać się w „nowym” miejscu – w Myślcu nad Popradem, który przed laty był miejscówką słynnych KRAMów.

Dla mieszkańców gminy Stary Sącz mamy specjalne bilety w promocyjnych cenach, ale dostępne są tylko przez pięć dni między 1 -5 sierpnia. Mieszkańcy gminy (całej) będą mogli nabyć karnety na cały festiwal (3 dni) z rabatem 33%. Promocją objęte są tylko karnety, a to z myślą o oddanych fanach Festiwalu Pannonica, którzy wiedzą, że tylko trzydniowe uczestnictwo pozwala w pełni zanurzyć się w klimatach tego wydarzenia.

Promocyjny karnet -33% „tylko dla mieszkańców” można nabyć osobiście w Informacji Turystycznej (Rynek 5) w Starym Sączu tylko pomiędzy 1 a 5 sierpnia 2023. Rabat 33% to oszczędność 99 zł. Karnet „dla mieszkańców” kosztuje 200 zł zamiast 299 zł.

Przy zakupie należu okazać dokument powierdzający, że jest się mieszkańcem gminy Stary Sącz, lub udowodnić, że w inny mocny sposób jesteś związany z naszą gminą (uczysz się lub pracujesz na terenie gminy Stary Sącz). Jedna osoba można zakupić maksymalnie 2 karnety.

Obowiązuje zakaz odsprzedaży karnetów dla nieuprawnionych osób. Przy wejściu na teren festiwalu będzie trzeba się wylegitymować dokumentem lub innym dowodem uprawniającym do zniżki „dla mieszkańców”. Brak takiego dokumentu/dowodu będzie skutkował koniecznością dokonania na bramie dopłaty 33% ceny karnetu.

Uwaga: dzieci do 140 cm wzrostu pod opieką osoby dorosłej nie potrzebują karnety/biletu wstępu (wchodzą na festiwal za darmo).

ZAPRASZAMY serdecznie mieszkańców gminy Stary Sącz!

Śledź nas również na

Centrum Kultury i Sztuki
W staryM sączu

Rynek 5, 33-340 Stary Sącz

tel. 18 446 16 41